Watch and Download Full Movie Hunter Killer (2018)

by on 13 Dhjetor, 2008 / 20 116 lexime

Shpërndaje
Backdrop Movie Hunter Killer 2018

Hunter Killer (2018) HD

Director : Donovan Marsh.
Release : October 19, 2018
Country : China, United Kingdom, United States of America.
Production Company : Original Film, G-BASE, Millennium Films, Hunter Killer Productions, Hishow Entertainment, SprocketHeads, Tucker Tooley Entertainment.
Language : English.
Runtime : 122
Genre : Drama, Action, Thriller.

Movie ‘Hunter Killer’ was released in October 19, 2018 in genre Drama. Donovan Marsh was directed this movie and starring by Gerard Butler. This movie tell story about An untested American submarine captain teams with U.S. Navy SEALs to rescue the Russian president, who has been kidnapped by a rogue general.

Watch Movie Online Hunter Killer (2018)

Do not miss to Watch movie Hunter Killer (2018) Online for free with your family. only 2 step you can Watch or download this movie with high quality video. Come and join us! because very much movie can you watch free streaming.

Streaming Full Movie Hunter Killer (2018)

Incoming search term :

download Hunter Killer movie, watch Hunter Killer movie online now, streaming film Hunter Killer, Watch Hunter Killer 2018 Online Putlocker, Hunter Killer streaming, Watch Hunter Killer 2018 Online Free, Watch Hunter Killer 2018 Online Free megashare, Watch Hunter Killer 2018 Online Free Putlocker, streaming movie Hunter Killer 2018, Hunter Killer movie download, watch full Hunter Killer 2018 film online, Streaming Hunter Killer 2018 Online Free Megashare, watch movie Hunter Killer now, streaming Hunter Killer, Hunter Killer 2018 Watch Online, Watch Hunter Killer 2018 Online 123movie, film Hunter Killer online, Hunter Killer 2018 live streaming film online, Watch Hunter Killer 2018 Online Free 123movie, streaming Hunter Killer 2018 film, Watch Hunter Killer 2018 Online Viooz, film Hunter Killer 2018 trailer, Watch Hunter Killer 2018 Online Free netflix, Watch Hunter Killer 2018 Online 123movies, Streaming Hunter Killer 2018 For Free Online, watch full movie Hunter Killer 2018, Watch Hunter Killer 2018 Online Free Viooz, Hunter Killer 2018 film, film Hunter Killer 2018 streaming, Watch Hunter Killer 2018 Online Megashare, live streaming film Hunter Killer 2018, Watch Hunter Killer 2018 Online Free hulu, film Hunter Killer 2018, Watch Hunter Killer 2018 For Free online, Hunter Killer live streaming film.

Comments

FALEMINDERIT PER KESHILLAT.MUND TE NA THONI SA LITRA HARXHON NJE MAKIN BENZINE E 1996 ME MOTOR 1.6 PER 100KM?

Faleminderit Miri!
Persa i perket sa harxhon nje makine per 100 km eshte pak e veshtire ti japesh nje pergjigje ekzakte.

Ka dallim levizja ne qytet apo urban me ate jashte qytetit.

Duhet pare Marka Modeli Viti i prodhimit, volumi i cilindrit. Karburanti qe perdore. Teknologjia e konsumimit të karburantit.

Dhe menyra se si e nget njeriu makinen.
Prandaj thone:”Makina harxhon aq sa i jep gaz”

Faleminderit!

dhe une jam ne dakort ploteshisht me te gjithe informacionin qe ju jepni. per nje konsum sa me te ulet per mjetet e domasdoshme .ju faleminderit

faleminderit per keshillat…mund te na thoni,nese nje makine benzine,harxhon me shume kur e perdor pa u ngrohur mire..dhe sa duhet ta lesh te ngrohet ne dimer..??

Ju falenderojm per keshillat
Un kam ven re qe mbushja e serbatorit
plot konsumon me pak karburant.
Ndoshta jam i gabuar

Pershendetje!!!
Tek sa po shikoja keshillat me erdhi ne mendje tju beja nje pyetje: kam nje ford fiesta te fund vitit 97 dhe me harxhon ne maximum benzine,per 100 km harxhon 10 litra….
Do te desheroja nje mendim se cfare mund te kete???
Ju faleminderit per keshillat
Rrespekte Aureli TR

Faleminderit për komentin Ladi!
Mundohemi të japim disa këshilla praktike dhe reale që të jenë në dobi të atyre që përdorin makinë.
Kemi vënë re që shumica nuk e mendojnë shumë këtë gjë dhe nuk marrin gucimin ta provojnë që të kursejnë karburant.
Gjithësesi këto janë vetëm keshilla për atë që do të marrë këshille.

ju keshilloj te gjithve qe para se ta bleni nje makine,ti fusni 10mij leke te vjetra brenda dhe te shiokni konsumin…

Jane vertet keshilla te vyera.Nqs se ka te tjera na interesojne ti dime,sidomos per makinat me kubik te larte.

keshilla vertet te vlefshme por veshtir per tu perdorur te tera ne te njejten koh.

Kshilla shumë të mira për at qe deshiroj të kursejn per vetn e tyre dhe deshiroj që ta kanë një të ardheme të mirë.

JAM SHUME DAKORD ME KETE INFORMACION QE KENI DHENE JU SEPSE MAKINEN DUHET TA PERDORIM ME KUJDES NE TE GJITHA RASTET

keto jan keshilla qe duhen. jo per gjo por ta din ato qe nuk morin vesh nga mjeti.

ka ardhe prap koha e bicikletes mor lum miku,se mua ketu ne greqi makina po mi vjedh leket e se marr vesht fare hahahaha.skemi car te bejme kur makina duhet patjeter nuk ka gje ta zevendesoje.komplimenta per keshillat jane te vlefshme.kujdes rruges dhe mos harroni rripin e sigurimit.edhe policat andej nga shqiperia se jam mesu keq me 5 mije leksha

shume keshilla te mira dhe nder keto duhet te permendim dhe ndotjen e ambientit ne qafte se mjetet perdoren me kriter natyra gezohet

Keshillat e juaja jane te sakta por per mendimin tim personal dhe nga pevoja ime do thojsha ekonomia e karburantit varet ne perqindje habitese nga menyra se si dikush e perdor makinen dhe nga gjendja e makines ne pergjithesi.Persa i perket serbatorit..pesha e karburantit ose raporti me kapacitetin total eshte e llogaritur nga prodhuesi.Ekziston nje teori e kundert qe:kur pjesa me e madhe e serbatorit eshte bosh karburanti krijon dallge dhe nje perqindje serioze avullon.Pra nuk keshillohet te jet bosh.Persa i perket gomave:n.q.s. zevendesojm me nje nr me te madh pa diskutim kemi konsumim me te larte.Faleminderit

me shume me pelqeu kjo e fundit dhe jep me shume rezultat d.m.th te mops e perdoresh mskinen shume te ecesh ne kembe do te thote te biesh pak ne peshe se po qe i rende rendon makinen dhe harxhon me shume karburant xhezi

Ju lutem bleni makina te reja se harxhojne me pak karburant,nuk ndotin ambientin dhe nuk grisin xhepat………………………….

nqofse sdo te harxhosh karburant mos e merr fare se sa harxhoret percaktohet nga rruga qe ben

i lexova te githa argumentet ne pergjithsi qendrojn ato argumente por doja te shtoja dicka per mua persa i perket harxhimit kryesorja eshte kemba e shoferit

Mire thua,por une jam i mendimit se vertete ka ardhur koha e kursimit,por ai qe do vertete te kurseje duhet te zgjedhi nje makine me motorre te vogel,plus qe makinat e reja qe jane prodhuar tani kane nje konsum te pranushem nga cdo kush,mjafton zgjedhja qe mund te bej [ai ajo].Pastaj eshte edhe nje fjale e urte popullore qe une doja ta lidhja me mendimet qe keni..(Nuk nxiret dhjam nga pleshti)..makina dhe telefoni jane dy hajdutet me te medhenj te cdokujt,por asnjeri smund te rri pa to.ky eshte realiteti.Pastaj ai qe me te vertete e ndien harxhimin propozimi im eshte qe te bleje nje biciklete…me kujtohet njeri qe thoshte_une per te kursyer karburantin i jap gaz makines dhe pasi mer nje shpejtesi te konsiderueshme e fik ate..kjo eshte e vertete nuk eshte shaka.prandaj para se te merni makine mendohuni cfare makine doni.kjo eshte keshilla ime.

Pershendetje !

Sinqerisht qe eshte nje permbledhje fantastike gati gati akademike dhe eficente per perdorimin e mjetit pa u demtuar ekonomikisht .
Me eksperiencen qe keni do kisha deshire te me jepnit nje keshille per automjetin tim tip ” Fiat Punto ” i vitit 1997 i cili brenda perbrenda qytetit me harxhon 1000 lek te reja per 36 deri 38 km .

Faleminderit !

Makina eshte bere nje mjet i domosdoshem per njeriun kur filloi te levize me shume nga nje qytet i vogel te nje me i zhvilluar .Por sot makinat ne Shqiperi nxjerrin tym pa perjashtim sepse eshte perzjere nafta e paperpunuar me benzine ,me nafte te perpunuar , me uje ,me nafte te mire .Si rezultat shume makina do te mbyllen sepse cmimi i karburantit dhe numri i kembes te shoferat e rinj shkaktojne 1-aksidente 2-pasoja per jeten 3-mos marrje masash nga policia per keta shofere.Dua te shtoj ne vecanti mos venien e rripit ne qytet,dhe shpejtesine qe se kane fare per frike se del femija ,plaku,plaka,i paralizuari ,apo te tjere .Makinat me targa greke ikin me shpejtesi sapo shikojne nje rruge te shtruar.

un kam lek dhe i jap gaz makines time sa tma kete qefi a thu i bej dam kuj tjeter per veq vetes time.un kam golf 5 r 32 dhe hargjoj te pakte 100 mi lek ne dit benzin ne itali.

pershendetje Staff !

Ne rradhe te pare ju falenderoj qe mundoheni te na jepni keshilla per kursimin e karburantit…

po bej disa sugjerime lidhur me keshillat tuaja.

disa nga keshillaj jane funksionale,por te tjerat jane pa vlere.

mbushja e sarbatorit plot nuk ndikon ne harxhim,eshte e llogaritur nga prodhuesit,dhe kjo funksionon vetem tek ato makinat e vogla qe sugjeroni ju,te cilan nuk kane fuqi te terheqin veten e vet dhe jo me te shtosh akoma peshen e mjetit.

makinat e vogla harxhojne = me makinat e medha (normale,pa perfshire hammer dhe fuoristradat).

nje makine e vogel ecen gjithmon e sforcuar ne te gjitha rruget e shtetit tone,veshtiresohet akoma kur ne bordin e saj ndodhen 4 persona,nuk eshte as komode ne udhetim,duket sikur te merr era….

ska si makinat e medha,por ne nisemi vetem nga kursimi i karburantit duke rritur keshtu mos sigurine e jetes

per mbyllje mendimi im per te kursyer eshte:
levizni me mire me biciklete,mbron njekohesisht edhe mjedisin…

gjithe te mirat

makina e vogel harxhon

Pershendetje te gjithve,

Bashkohem me mendimin e Donaldit, dhe thjesht dua te shtoj nje gje:

Nese ecim me kembe nuk na del as barku.

Gjith te mirat dhe gezuar festat.

makinat harxhojn shum edhe per momentin nuk varet na ne po nga ibdustra e tyre , qe i vonojn mjetet me bateri per njerzit ae bejn pak km
se ka intersa per te shit kto me leng ……sidoqoft mjetet harxhojn ,kur e le ndezur minim 1 ne dimer benzin harxhon me shum se ne vere porovoeni 2 kur i jep gas dhe kalon mbi 3 mij xhiro 4 dhe kur ecen me marsh te ulet e jo ai qe duhet ,un nuk them te ikesh me te 5 me 50 ne ore po ai marsh qe duhet dhe varet nga ai qe i jep mjetit nga klima ,nga rruga edhe nga gjendja e mjetit , nqs 1 mjet qe haxhon pak smart ose wolsvagen polo te rejo ose pak vite perdorimi ok ciao

Shume keshilla te mIraaa….Duhet kursyer karburanti tani me shum se kurr qe esh krizee

si ja keni kaluar? doja nje pergjigje te saket ndaj jush. kam nje makin ford fiesta i vitit 1998 1.2 benxin por problemi eshte se me harxhon shume. ve deri ne 9.3 litra per 100km cfar me thoni qe ka. ju faleminderit.