Rreth Nesh

Shpërndaje

GjejMakina është një sistem që synon të paraqes në internet të gjitha makinat që janë në shitje në Shqiperi. Synohet që të interesuarit për të blerë një makinë të re apo të perdorur nuk do të kenë më nevojë të rropaten lartë e poshtë për tu interesuar për një automjet. Tani ata mund të shfletojnë databazën e pasur me makinat në shitje në Shqiperi të ofruar nga GjejMakina duke qenë në zyrë, në shtëpi apo në një internet kafe pa u shqetësuar nga kushtet atmosferike dhe probleme të tjera, si trafiku, puna etj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *