Si bëhet pagesa në bankë për GjejMakina!

by on Mars 14, 2010 / 9 302 lexime

Shpërndaje

Makina ne shitje, blej makine Jetojmë në një kohë që shumë pjesë të jetës janë lehtësuar. Stafi i GjejMakina gjithmonë është munduar t’i përdorë ato edhe pse ka klient që i kanë të vështira.

Një prej këtyre është pagesa e detyrimit në bankë.

Në radhë të parë kemi zgjedhur një bankë që nuk penalizon personat që nuk janë klient të saj.

Hapat për pagesën në bankë janë:

  1. Shkruajeni diku këtë numër llogarie për ProCredit: 11-836899-00-01.
  2. BKT në numër llogarie 417387869 .
  3. Emri i babait(Rrapo) E pyesin në bankë. Verifikojeni dy herë numrin e llogarisë sepse nëse paguani në llogari tjetër ju jeni përgjegjës për këtë.
  4. Gjeni bankën Procredit më të afërt. Për listën e degëve klikoni këtu. Për listën e degëve të Tiranës, klikoni këtu.
  5. Gjeni bankën BKT më të afërt. Për listën e degëve klikoni këtu. Për listën e degëve të Tiranës, klikoni këtu.
  6. Shkoni tek Arka në degën përkatëse. Nese nuk e dini se ku është pyesni tek informacioni që është tek dera.
  7. Pasi të shkoni tek arka jepini letrën ku keni shkruar nr e llogarisë dhe thojini sa lekë doni t’i paguani.
  8. Tek shënimi mos harroni të shkruani Emër Mbiemër dhe Nr telefoni që në çdo rast të kemi mundësi t’u kontaktojmë.

Për çdo paqartësi ju mund të kontaktoni në nr: 0692040640 dhe 0682040640

Besojmë se kjo është një nga mënyrat më të shpejta për të kryer pagesën pa mundim.

Për ata që janë jashtë vendit mjafton që këtë gjë ta bëj ndonjë i afërm i tij.

Ju faleminderit!

Comments

besoj se duhet te shkruhet kur, ne c date , ka ber reklamimin e makines tek ju se une pyes dhe pergjigja qe marr eshte dje erdhi nga gjermania. ska mundesi qe erdhi dje dhe ekane pare p.sh 500 vete ju flm

besoj se duhet te shkruhet kur, ne c date , ka ber reklamimin e makines tek ju se une pyes dhe pergjigja qe marr eshte dje erdhi nga gjermania. ska mundesi qe erdhi dje dhe ekane pare p.sh 500 vete ju flm
cfare dokumenta duhet kerkoj nga dikushi qe me shet nje makine te ardhur nga gjermani?

pershendetje stafi!
do ishte shume me vlere per ne qe duam te shesim dhe per faqen tuaj qe te reklamoni makinat me foto ne krah te pershkrimeve,sepse per 15 dite falas reklamimi im nuk eshte pare e jo te me kontaktoi ndonje bleres.Si mund te paguaj une,kur prova eshte e qarte.merrni nje model tek autoscout ose mobile.de ne pritje te nje pergjigjje ju uroj fat per sipermarjen

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *