GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Citroen C1 , 2007 , 68.800km , automatik , 4 porta Ndrysho Fshi
Citroën / C1


Numri i Njoftimit 68674
3.500 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2007
Kilometrazhi 68000 km
Sa harxhon për 100 km 4.3 litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 1
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Kuqe
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Durrës
Sqarime Kambio automatike tiptronic\r\nVit prodhim dhjetor 2007\r\n1.0 benzine\r\nKonsumi 4litra /100km\r\n4 porta + bagazh \r\n68.800 km origjinale (pronar i dyte i makines )\r\nMakine shume ekonomike , e pershtatshme per qytet\r\nSherbimet e sapo kryera (Korrik) \r\nLetrat dhe siguracioni te paguara deri ne korrik 2018\r\nCmimi i diskutueshem !
Pronari i Njoftimit
Emër xh
Eposta (Email) sejdinixhulio@yahoo.it
Telefon
Celular 0699914862
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
Alarm Xhama Elektrik Kasetofon
CD AirBag për Shoferin
Me Libër Shërbimesh AirBag për Pasagjerin

Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Po Zoti Egziston!
Faktet nga qielli dhe toka!
www.youtube.com
A menduat se Ne ju krijuam kot ?!
Fakte të pa diskutueshme!
www.youtube.com
A menduat se Ne ju krijuam kot ?!
Fakte të pa diskutueshme!
www.youtube.com
Ky njoftim është parë 218 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLA-Class
Ngjyra
E Bardhë
Viti
2014
Çmimi
23.000 Euro

Marka
Audi
Modeli
Cabriolet
Ngjyra
Gri Metalike
Viti
2004
Çmimi
5.800 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
416
Ngjyra
E Bardhë
Viti
2002
Çmimi
9.500 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Aygo
Ngjyra
Blu e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
3.200 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
Blu
Viti
2003
Çmimi
3.000 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 23,002 herë. Deri tani jemi shfletuar 134,016,693 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2018 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790