GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

.:Të Gjitha:. Makina në Shitje në Shqipëri:.
Çfarë të bënë musliman! Kliko Këtu!
Mos harroni t'u thoni miqëve tuaj për faqen tonë! Ju faleminderit!

6 foto

BMW X5

Cilindrata: 300

Karburanti: Benzinë / Gaz

Kambio: Automatike

Viti: 2003

Çmimi: 6.500 Euro

Qyteti: Lezhë

6 foto

Audi A4

Cilindrata: 20

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2006

Çmimi: 4.150 Euro

Qyteti: Durrës

6 foto

Opel Corsa

Cilindrata: 1.7

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2003

Çmimi: 220 Lekë

Qyteti: Tiranë

16 foto

Mercedes-Benz ML-Class

Cilindrata: 3

Karburanti: Naftë

Kambio: Automatike

Viti: 2006

Çmimi: 14.400 Euro

Qyteti: Tiranë

8 foto

Ford Focus

Cilindrata: 1.8

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2000

Çmimi: 1.650 Euro

Qyteti: Tiranë

8 foto

Mercedes-Benz 220

Cilindrata: 220

Karburanti: Naftë

Kambio: Automatike

Viti: 2002

Çmimi: 2.200 Euro

Qyteti: Fier

13 foto

Audi A6

Cilindrata: 250

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2000

Çmimi: 1.600 Euro

Qyteti: Durrës

7 foto

Renault Megane

Cilindrata: 1.5

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2005

Çmimi: 2.850 Euro

Qyteti: Durrës

1 foto

Mitsubishi L200

Cilindrata: 250

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2001

Çmimi: 4.000 Euro

Qyteti: Laç

10 foto

Peugeot 107

Cilindrata: 998

Karburanti: Benzinë

Kambio: Automatike

Viti: 2010

Çmimi: 4.500 Euro

Qyteti: Durrës

4 foto

BMW 320

Cilindrata: 320

Karburanti: Naftë

Kambio: Automatike

Viti: 2005

Çmimi: 6.400 Euro

Qyteti: Tiranë

10 foto

Volkswagen Sharan

Cilindrata: 2

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2009

Çmimi: 5.200 Euro

Qyteti: Kurbin

11 foto

Mercedes-Benz E-Class

Cilindrata: 2149

Karburanti: Naftë

Kambio: Automatike

Viti: 2008

Çmimi: 9.300 Euro

Qyteti: Durrës

2 foto

Toyota Avensis

Cilindrata: 200

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2003

Çmimi: 2.500 Euro

Qyteti: Fier

4 foto

Mercedes-Benz ML-Class

Cilindrata: 280

Karburanti: Naftë

Kambio: Automatike

Viti: 2006

Çmimi: 10.500 Euro

Qyteti: Tiranë

Mos harroni makinat e tjera janë të renditura sipas markave në krahun e majtë! Ju faleminderit!
Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Po Zoti Egziston!
Faktet nga qielli dhe toka!
www.youtube.com
A menduat se Ne ju krijuam kot ?!
Fakte të pa diskutueshme!
www.youtube.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Toyota
Modeli
RAV 4
Ngjyra
Gri
Viti
2007
Çmimi
8.300 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLA-Class
Ngjyra
E Bardhë
Viti
2014
Çmimi
23.000 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
Kamion
Ngjyra
E Bardhë
Viti
2007
Çmimi
12.200 Euro

Marka
Peugeot
Modeli
206
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2002
Çmimi
1.700 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
C-Class
Ngjyra
E Kuqe
Viti
1997
Çmimi
3.000.000 Lekë

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 8,174 herë. Deri tani jemi shfletuar 135,476,985 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2018 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790