GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

.:Të Gjitha:. Makina në Shitje në Shqipëri:.
Çfarë të bënë musliman! Kliko Këtu!
Mos harroni t'u thoni miqëve tuaj për faqen tonë! Ju faleminderit!

10 foto

Volkswagen Golf Plus

Cilindrata: 1.9

Karburanti: Naftë

Kambio: Automatike

Viti: 2008

Çmimi: 7.990 Euro

Qyteti: Tiranë

4 foto

Opel Vectra

Cilindrata: 3.2

Karburanti: Benzinë / Gaz

Kambio: Manuale

Viti: 2003

Çmimi: 3.500 Euro

Qyteti: Tiranë

8 foto

Volkswagen Golf

Cilindrata: 1.9

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2004

Çmimi: 4.200 Euro

Qyteti: Tiranë

6 foto

Volkswagen Passat

Cilindrata: 2

Karburanti: Naftë

Kambio: Automatike

Viti: 2015

Çmimi: 22.500 Euro

Qyteti: Durrës

6 foto

Mercedes-Benz E-Class

Cilindrata: 280

Karburanti: Naftë

Kambio: Automatike

Viti: 2009

Çmimi: 11.000 Euro

Qyteti: Durrës

7 foto

Mercedes-Benz C-Class

Cilindrata: 2

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 1997

Çmimi: 2.700 Euro

Qyteti: Tiranë

6 foto

Mercedes-Benz C-Class

Cilindrata: 220

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2004

Çmimi: 4.420 Euro

Qyteti: Tiranë

18 foto

Mercedes-Benz R-Class

Cilindrata: 2987

Karburanti: Naftë

Kambio: Automatike

Viti: 2011

Çmimi: 23.200 Euro

Qyteti: Durrës

3 foto

Volvo C70

Cilindrata: 200

Karburanti: Benzinë

Kambio: Manuale

Viti: 1999

Çmimi: 2.500 Euro

Qyteti: Tiranë

5 foto

Rover 75

Cilindrata: 1.4

Karburanti: Benzinë / Gaz

Kambio: Manuale

Viti: 2004

Çmimi: 2.700 Euro

Qyteti: Kavajë

5 foto

Mercedes-Benz E-Class

Cilindrata: 220

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 1999

Çmimi: 2.700 Euro

Qyteti: Tiranë

5 foto

Citroën C4

Cilindrata: 1600

Karburanti: Benzinë

Kambio: Automatike

Viti: 2006

Çmimi: 3.800 Euro

Qyteti: Tiranë

10 foto

Mercedes-Benz E-Class

Cilindrata: 350

Karburanti: Naftë

Kambio: Automatike

Viti: 2009

Çmimi: 17.500 Euro

Qyteti: Durrës

7 foto

Mercedes-Benz C-Class

Cilindrata: 2.2

Karburanti: Naftë

Kambio: Automatike

Viti: 2004

Çmimi: 6.000 Euro

Qyteti: Laç

6 foto

Toyota Celica

Cilindrata: 1.8

Karburanti: Benzinë

Kambio: Manuale

Viti: 2000

Çmimi: 4.500 Euro

Qyteti: Shkodër

Mos harroni makinat e tjera janë të renditura sipas markave në krahun e majtë! Ju faleminderit!
Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Po Zoti Egziston!
Faktet nga qielli dhe toka!
www.youtube.com

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Volkswagen
Modeli
Touran
Ngjyra
Vishnje
Viti
2003
Çmimi
5.000 Euro

Marka
Ford
Modeli
Galaxy
Ngjyra
Argjend
Viti
2006
Çmimi
3.200 Euro

Marka
Citroën
Modeli
C2
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2005
Çmimi
2.000 Euro

Marka
Honda
Modeli
Civic
Ngjyra
Blu e Errët
Viti
2006
Çmimi
6.700 Euro

Marka
Daihatsu
Modeli
YRV
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2002
Çmimi
2.600 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 4,340 herë. Deri tani jemi shfletuar 126,503,805 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790