GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Nissan Murano SL 3.5 viti 2007 Ndrysho/Fshi Makinën
Nissan / Murano
Numri i Njoftimit 65798
9.200 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2007
Kilometrazhi 115000 km
Sa harxhon për 100 km 12 litra
Lloji i Karburantit Benzinë / Gaz
Të dhëna Motorike 6
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Nissan Murano SL 3.5 Origjina nga Canada(e blere e re dhe perdorur nga 1 person). Ngjyra gri e erret. 6 Airbag. Brenda ngjyra e zeze. Tavan xhami i hapshem. Ekran ne bord. Muzika Bose,6 cd, kasete. Klima . Sedilet para me ngrohje. Komanda ne timon. Drita mejrgulle. Drita automatike diten ndezur. Kamjo automatike. Bllokus diferenciali. Pasqyra elektronike. Xhama elektrik para mbrapa. Xhama te zinj origjinal mbrapa dhe para pak te erret nga fabrika. Sedilet e pasme te levizshme qe shtrihen dhe behen te rehatshme per rruge te gjate. Bagazh i madh. Zgara ne tavan. Parkimi mbrapa me kamera. Ganxhe per rimorkio. 3 kopje celsash. Mbeshtetse krahu para dhe mbrapa. Impianti i gazit Zavoli dhe eshte montuar ne 100000 km ku cilesia dhe siguria me sensore eshte shume e larte. Goma 235/65/18 Vere Michelin dhe 4 cope per Dimer te reja total 8 cope plus rezerven 9 cope. Serviset jan bere ne kohen e duhur dhe me liber. Dokumentat jane deri ne 1/2018. Cmimi i Negociushem. Makina eshte ne gjendje shume te mire .
Pronari i Njoftimit
Emër Genti
Eposta (Email) ggoci@hotmail.com
Telefon
Celular 0682080481
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (9) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
4 x 4 Bllokim Motorri Timon Hidraulik
ABS Sensor Shiu & Drite Kolltukë me Ngrohje
Alarm Mbyllje Me Pult Kasetofon
Me Xham nga Sipër Pasqyra Elektrike Shpejtësi Konstante
CD Xhama Elektrik Fenerë për Mjegull
Disqe Alumini Kolltukë (Sedilje) Elektrike Katalizator
Kolltukë (sedilje) Lëkure ESP
Me Libër Shërbimesh AirBag për Shoferin
Kompjuter në Bord AirBag për Pasagjerin

Si të kurseni karburantin!
Metoda praktike për kursimin e karburantit...
www.gjejmakina.com/blog
Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Ky njoftim është parë 71 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Seat
Modeli
Leon
Ngjyra
E Zezë
Viti
2005
Çmimi
3.200 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
5.300 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2001
Çmimi
3.200 Euro

Marka
KIA
Modeli
Carnival
Ngjyra
Gri
Viti
2005
Çmimi
2.300 Euro

Marka
Volkswagen
Modeli
Passat
Ngjyra
Blu
Viti
2000
Çmimi
2.400 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 16,497 herë. Deri tani jemi shfletuar 127,887,789 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790