GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Okazionnnn Vetemm 2499 Euro. Ndrysho Fshi
Renault / Scenic
Numri i Njoftimit 65123
2.499 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2000
Kilometrazhi 188666 km
Sa harxhon për 100 km 6.8 litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 1.6
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra Blu
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet Renault Scenic 1.6 Benzine ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike. Shume e paster brenda dhe jasht , makine familiare me shume hapesire sendilje te palosshme dhe shumee ekonomike. Perfekte per impiant LPG . Makina e ka bere vetem 900 km nga servisi i fundit dhe nuk ka nevoje per asnji sherbim. Km origjinale e perdorur vetem nga nji person ne Shqiperi.Kamera parkimi te inkorporuar ne pasqyren e mesit. Mos e humbisni kete mundesii.
Pronari i Njoftimit
Emër Ardit
Eposta (Email)
Telefon
Celular 0693766003
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (10) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Mbyllje Me Pult Sensorë Parkimi
Me Libër Shërbimesh Xhama Elektrik Timon Hidraulik
Kompjuter në Bord AirBag për Shoferin Kasetofon
AirBag për Pasagjerin Fenerë për Mjegull
Katalizator

Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
A menduat se Ne ju krijuam kot ?!
Fakte të pa diskutueshme!
www.youtube.com
Ky njoftim është parë 97 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
416
Ngjyra
E Bardhë
Viti
2002
Çmimi
9.500 Euro

Marka
Volkswagen
Modeli
Passat
Ngjyra
Blu
Viti
2000
Çmimi
2.400 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
3.900 Euro

Marka
KIA
Modeli
Carnival
Ngjyra
Gri
Viti
2005
Çmimi
2.300 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Ngjyra
Blu
Viti
2004
Çmimi
8.000 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 12,851 herë. Deri tani jemi shfletuar 128,477,157 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790