GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Toyota Hilux Foristrade 1997 Ndrysho Fshi
Toyota / Hilux

Numri i Njoftimit 63961
7.000 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 1997
Kilometrazhi 220000 km
Sa harxhon për 100 km 7-8 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2.4
Kamio Manuale
Kondicioneri Pa kondicioner
Ngjyra Vishnje
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Lezhë
Sqarime Makina esht foristrade me gjysem kabine dhe me karroceri prapa, esht ne gjendje te mire, dhe perveçse mund te perdoret si makine familjare esht e pershtatshme dhe per pune...
Pronari i Njoftimit
Emër Dejan
Eposta (Email) dejan.bitri@yahoo.com
Telefon
Celular 0682245345
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
4 x 4 Timon Hidraulik
Disqe Alumini

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
A menduat se Ne ju krijuam kot ?!
Fakte të pa diskutueshme!
www.youtube.com
Ky njoftim është parë 773 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
Gri
Viti
2004
Çmimi
3.300 Euro

Marka
Peugeot
Modeli
206
Ngjyra
Blu
Viti
2005
Çmimi
2.900 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
4.900 Euro

Marka
Audi
Modeli
Cabriolet
Ngjyra
Gri Metalike
Viti
2004
Çmimi
5.800 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
E Zezë
Viti
2002
Çmimi
1.950 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 14,699 herë. Deri tani jemi shfletuar 130,884,226 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790