GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Opel Corsa 1.2 Benzin/Gaz 2003 (Euro4) Ndrysho Fshi
Opel / Corsa
Numri i Njoftimit 63810
2.800 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2003
Kilometrazhi 145200 km
Sa harxhon për 100 km 5 l litra
Lloji i Karburantit Benzinë / Gaz
Të dhëna Motorike 1.2
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri e Hapur Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Berat
Sqarime shitet Opel corsa 1.2 Benzin/Gas viti 2003-2004 regjistruar per her te par ne 2005. Sapo ka ardhur nga italia 2 muaj perdorim ne shqipri ka ber vetem 2000 Km ketu. Letra e siguracion te prera per 1 vit (tetor 2017) .impjanti i gazit i sapo vendosur Italjan sekuencial me vaj ne kok te pistonit me garanci 1 vjecare. Timon elektrik me butona, Clima Tronic,xhama e pasqyra elektrike,disqe alumini 15.. 4 Goma te reja dimerore ,vaj dhe filtra te sapo bera makina nuk ka nevoj per asnje sherbim mund ta kontrolloni ku te deshironi. shume ekonomike me 4 mij lek 100 KM
Pronari i Njoftimit
Emër aldi
Eposta (Email) aldi_ak@hotmail.com
Telefon
Celular 0696297662
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (7) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Bllokim Motorri Timon Hidraulik
CD Mbyllje Me Pult Katalizator
Kolltukë (sedilje) Lëkure Pasqyra Elektrike
Me Libër Shërbimesh Xhama Elektrik
AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 562 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri
Viti
2000
Çmimi
2.100 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
3.900 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Aygo
Ngjyra
Gri
Viti
2006
Çmimi
3.600 Euro

Marka
Peugeot
Modeli
206
Ngjyra
Blu
Viti
2005
Çmimi
2.900 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
E Zezë
Viti
2002
Çmimi
1.950 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 2,098 herë. Deri tani jemi shfletuar 129,241,440 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790