GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Jeep Grand Cherokee 3100cc Ndrysho Fshi
Jeep / Grand Cherokee
Numri i Njoftimit 63682
4.000 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2000
Kilometrazhi 210.000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 3100
Kamio Automatike
Kondicioneri Manual
Ngjyra Portokalli
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Vlorë
Sqarime Shitet Jeep Grand Cherokee - Vit prodhimi 2000 - Fuqia Motorike 3100 cc - 210.000 km :⬆Letra te paguara deri ne dhjetor 2017 - Gjendje shkelqyer , Model amerikan - xhama te zinje , sedilje lekure me ngrohje , sensor parkimi etj . . .
Pronari i Njoftimit
Emër Melsi
Eposta (Email) Lusixhelita@gmail.com
Telefon 0675949425
Celular 0692139485
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
4 x 4 Mbyllje Me Pult Sensorë Parkimi
Kolltukë (sedilje) Lëkure Pasqyra Elektrike Kolltukë me Ngrohje
Kolltukë (Sedilje) Elektrike

Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 707 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Citroën
Modeli
C2
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2005
Çmimi
2.000 Euro

Marka
Seat
Modeli
Leon
Ngjyra
E Zezë
Viti
2005
Çmimi
3.200 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
416
Ngjyra
E Bardhë
Viti
2002
Çmimi
9.500 Euro

Marka
Audi
Modeli
Cabriolet
Ngjyra
Gri Metalike
Viti
2004
Çmimi
5.800 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
Gri
Viti
2004
Çmimi
3.300 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 23,585 herë. Deri tani jemi shfletuar 130,039,123 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790