GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

.:Të Gjitha:. Makina në Shitje në Shqipëri:.
Çfarë të bënë musliman! Kliko Këtu!
Mos harroni t'u thoni miqëve tuaj për faqen tonë! Ju faleminderit!

5 foto

Mercedes-Benz CLS-Class

Cilindrata: 320

Karburanti: Naftë

Kambio: Automatike

Viti: 2009

Çmimi: 11.500 Euro

Qyteti: Tiranë

6 foto

Mercedes-Benz 250

Cilindrata: 250

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 1994

Çmimi: 2.700 Euro

Qyteti: Korçë

5 foto

Seat Ibiza

Cilindrata: 1.4

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2006

Çmimi: 2.500 Euro

Qyteti: Tiranë

4 foto

Honda HR-V

Cilindrata: 1.6

Karburanti: Benzinë / Gaz

Kambio: Manuale

Viti: 2000

Çmimi: 3.600 Euro

Qyteti: Tiranë

Nuk ka Foto

3 foto

Peugeot 206

Cilindrata: 1.4

Karburanti: Benzinë

Kambio: Manuale

Viti: 2001

Çmimi: 1.200 Euro

Qyteti: Tiranë

6 foto

Mercedes-Benz E-Class

Cilindrata: 2.2

Karburanti: Naftë

Kambio: Automatike

Viti: 2007

Çmimi: 7.900 Euro

Qyteti: Berat

10 foto

Volkswagen Furgon

Cilindrata: 2.5

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2008

Çmimi: 25.000.000 Lekë

Qyteti: Vlorë

5 foto

Alfa Romeo Alfa 147

Cilindrata: 1900

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2006

Çmimi: 2.200 Euro

Qyteti: Durrës

12 foto

Mercedes-Benz E-Class

Cilindrata: 250

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 1993

Çmimi: 1.200 Euro

Qyteti: Vlorë

4 foto

Opel Astra

Cilindrata: 1.4

Karburanti: Benzinë / Gaz

Kambio: Manuale

Viti: 1997

Çmimi: 130.000 Lekë

Qyteti: Tiranë

11 foto

Volkswagen Golf Plus

Cilindrata: 1.9

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2006

Çmimi: 5.400 Euro

Qyteti: Tiranë

3 foto

Mercedes-Benz C-Class

Cilindrata: 220

Karburanti: Naftë

Kambio: Automatike

Viti: 2001

Çmimi: 4.000 Euro

Qyteti: Tiranë

8 foto

Mercedes-Benz C-Class

Cilindrata: 220

Karburanti: Naftë

Kambio: Automatike

Viti: 2004

Çmimi: 4.500 Euro

Qyteti: Tiranë

5 foto

Mercedes-Benz Sprinter

Cilindrata: 208

Karburanti: Naftë

Kambio: Manuale

Viti: 2007

Çmimi: 6.900 Euro

Qyteti: Berat

8 foto

Volkswagen Golf

Cilindrata: 1.6

Karburanti: Naftë

Kambio: Automatike

Viti: 2013

Çmimi: 13.500 Euro

Qyteti: Tiranë

Mos harroni makinat e tjera janë të renditura sipas markave në krahun e majtë! Ju faleminderit!
Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Volkswagen
Modeli
Passat
Ngjyra
Gri
Viti
2005
Çmimi
4.200 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2004
Çmimi
5.200 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
C-Class
Ngjyra
Gri
Viti
2000
Çmimi
3.000 Euro

Marka
Toyota
Modeli
RAV 4
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2009
Çmimi
10.700 Euro

Marka
BMW
Modeli
120
Ngjyra
E Zezë
Viti
2014
Çmimi
15.000 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 19,730 herë. Deri tani jemi shfletuar 154,854,116 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2020 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790