GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

SUPER MAKINE C200 automatik viti 2007 motor EVO Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / C-Class
Numri i Njoftimit 77230
5.500 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2007
Kilometrazhi 140000 km
Sa harxhon për 100 km 9L litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 200
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri e Hapur Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Papaguar
Qyteti ku Ndodhet Durrës
Sqarime C200 Ne gjendje super te mire , carroceria tapiceria mekanika . i ardhur nga jashte me dogane te prere . vetem 140000 klm origjinale , i gatshem per cdo prove dhe testim,, full optional , camio automatike . per cdo lloj info na kontaktoni ne 0683156664
Pronari i Njoftimit
Emër Beqir
Eposta (Email) Gimmy69@live.it
Telefon +355683156664
Celular 0683156664
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (14) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Bllokim Motorri Navigator
Alarm Sensor Shiu & Drite Timon Hidraulik
CD Mbyllje Me Pult Kasetofon
Disqe Alumini Pasqyra Elektrike Shpejtësi Konstante
Kompjuter në Bord Xhama Elektrik Fenerë për Mjegull
Kolltukë (Sedilje) Elektrike Katalizator
ESP
AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 97 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 102 herë. Deri tani jemi shfletuar 171,784,214 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2023 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790