GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

RENO CLIO- BENZIN GAZ FABRIKE- 137.000 KM- 4400 EURO I DISK!! Ndrysho Fshi
Renault / Clio
Numri i Njoftimit 77196
4.400 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2010
Kilometrazhi 137000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Benzinë / Gaz
Të dhëna Motorike 1.2
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra E Bardhë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime ‼️ 4400 EURO I DISKUTUESHEM ‼️\r\nRENAULT CLIO ECOTECH\r\n✅VITI 2010\r\n✅MOTORRI 1.2 BENZIN / GAZ FABRIKE. PUNON 100 % ME GAZ ( TEPER EKONOMIK )\r\n✅KM 137.000 ME SHERBIME TE KRYERA. VAJ - FILTRA - RRIP FAZE I SAPO NDERRUAR\r\n✅KAMBIO MANUALE\r\n✅OPSIONET : NAVIGATOR - OPSIONE NE TIMON - AUX - PASQYRA ELEKTRIKE - CD - KONDICIONER - KOMPJUTER BORDI - MBYLLJE QENDRORE ME PULT ETJ....\r\n✅NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE.ME SHERBIME TE KRYERA. GOMA POTHUAJSE TE REJA\r\n✅ME DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE FUND TE VITIT 2023 DHE KOLAUDIM 2024\r\n✅CMIMI 4400 EURO I DISKUTUESHEM\r\n✅INFO : 0692765740
Pronari i Njoftimit
Emër kevin
Eposta (Email) vini9595@live.com
Telefon 0692765740
Celular 0692765740
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (12) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
Me Libër Shërbimesh

Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Ky njoftim është parë 81 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 278 herë. Deri tani jemi shfletuar 171,784,390 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2023 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790