GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Bmw 330i M Performance 258 hp Benzine Ndrysho Fshi
BMW / 330
Numri i Njoftimit 77181
5.700 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2006
Kilometrazhi 268000 km
Sa harxhon për 100 km 12 litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 3
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Zezë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Durrës
Sqarime Bmw 330i manuale me 6 marsha pa taks luksi me motorr 2996cc me dogane te paguar ardhur nga Zvicra ne super gjendje.Makina eshte me liber sherbimesh,eshte motorr i thjeshte me 258 hp i cili konvertohet 100% ne gaz.Eshte ne super gjendje sic duket dhe ne foto me te githa sherbimet e bera.Disqe 19 BBS origjinale,jane me vlere 1000euro.Opsionet: -Fener me rradh led -Fener kseno-bikseno -Stopa led -Aset sportiv M -Kamjo manuale me raporte M -Pilot automatik -Start and stop -Hapet dhe mbyllet me shenje gishti -Auto hold ne malore -Pedale M -Marmite sportive AC SHNITZER -Xhama te zinj -Disqe alumini 19 -Sendilje elektrike me fryrje cfryrje -Sendilje sportive me hapje para-Mbrapa -Tapiceri lekure dhe kamosh -Sendilet e pasme me palosje -Tetuc -Timon M -Pasqyrat antiverbim -Sensor shiu -Sensore parkimi -Larese feneresh -Xham optik Dhe shume opsione te tjera.Per cdo pyetje mos hezitoni.Ndodhet ne Durres Cmimi i diskutushem 5700euro 0696682797
Pronari i Njoftimit
Emër Kokomani
Eposta (Email) Kokomanimotors@yahoo.com
Telefon
Celular 0696682797
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (16) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Sensor Shiu & Drite Sensorë Parkimi
Alarm Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
Me Xham nga Sipër Pasqyra Elektrike Kasetofon
CD Xhama Elektrik Shpejtësi Konstante
Disqe Alumini Kolltukë (Sedilje) Elektrike Fenerë për Mjegull
Kolltukë (sedilje) Lëkure ESP Fenerë Xenon
Me Libër Shërbimesh AirBag për Shoferin Katalizator
Kompjuter në Bord AirBag për Pasagjerin

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 158 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 5,805 herë. Deri tani jemi shfletuar 171,242,268 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2023 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790