GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Audi A6 Ndrysho Fshi
Audi / A6
Numri i Njoftimit 77179
5.200 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2005
Kilometrazhi 18400 km
Sa harxhon për 100 km 10 litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 2.4
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Blu
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Durrës
Sqarime Shitet Audi A6 2.4 benzine e vitit 2005 me kamjo automatike me 8 marsha ne super gjendje.Makina eshte e sapo ardhur ngaZvicra me te gjitha sherbimet e bera.Ka 184000km origjinale me liber sherbimesh.Eshte shume e paster dhe ne super gjendje. Mund ta kontrolloni ku te doni Opsionet -Fenere kseno -Xhama te zinj -Navigator -6cd charger -Pasqyra me palosje -Sensor shiu -Sensore parkimi -Lares feneresh -Pilot automatik Eshte makine per merakli dhe ato qe kerkojne dicka te paster dhe shume te mbajtur Makina ndodhet ne Durres dhe kushton 5200 euro diskutushem Per cdo pyetje telefononi 0696682797
Pronari i Njoftimit
Emër Kokomani
Eposta (Email) Kokomanimotors@yahoo.com
Telefon
Celular 0696682797
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (10) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Sensor Shiu & Drite Sensorë Parkimi
Alarm Mbyllje Me Pult Navigator
CD Pasqyra Elektrike Timon Hidraulik
Disqe Alumini Xhama Elektrik Kasetofon
Me Libër Shërbimesh Kolltukë (Sedilje) Elektrike Shpejtësi Konstante
Kompjuter në Bord ESP Fenerë për Mjegull
AirBag për Shoferin Fenerë Xenon
AirBag për Pasagjerin Katalizator

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 174 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 6,085 herë. Deri tani jemi shfletuar 171,242,548 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2023 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790