GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Shitet makine Benzine GAZ a CLAS A 200 Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / A-Class
Numri i Njoftimit 77176
3.200 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2005
Kilometrazhi 230000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Benzinë / Gaz
Të dhëna Motorike 200
Kamio Automatike
Kondicioneri Manual
Ngjyra Gri e Hapur Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Mercedes A class 200, tipi 169, vit prodhimi 2005 automatike, Marka Daimler Chrysler, me dokumenta te rregullta, gjendja shume e mire, e mirembajtur, goma te reja, airbag, xhama elektrik, pasqyra elektrike, hapje qendrore me pult, ka 2 pulta, radio, komanda te timoni, 5 dyer 5 vende sedilje, shume ekonomike. \\r\\nShitet per arsye se ka problem kamio. Perdorur si makine e dyte.\\r\\nTe interesuarit te telefonojne ne nr. 0692625801, ose whatsapp.\\r\\n
Pronari i Njoftimit
Emër Elsa
Eposta (Email) elsa.kutrolli@gmail.com
Telefon 355692625801
Celular 0692625801
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (11) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
Pasqyra Elektrike

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 202 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 6,429 herë. Deri tani jemi shfletuar 171,242,892 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2023 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790