GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Seat altea XL,2008 ,nafte 1.9, manuale. Super gjendje Ndrysho Fshi
Seat / Altea
Numri i Njoftimit 77147
3.800 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2008
Kilometrazhi 270000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 1900
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra E Zezë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet Seat altea XL , viteprodhim 2008 , nafte 1.9 , kambio manuale. Makina eshte ne gjendje shume te mire , e pajisur me kondicioner , mbyllje qendrore me pult , komanda ne timon . Makina eshte ekonomike, e pershtatshme per pune dhe familjare.
Pronari i Njoftimit
Emër ARDI
Eposta (Email) Zllami@hotmail.com
Telefon 0676071981
Celular 0676071981
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (7) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 82 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 11,589 herë. Deri tani jemi shfletuar 169,596,402 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2022 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790