GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Smart Ndrysho Fshi
Smart / ForTwo
Numri i Njoftimit 77122
1.450 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2001
Kilometrazhi 7000 km
Sa harxhon për 100 km 4li litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 600
Kamio Tiptronik
Kondicioneri Pa kondicioner
Ngjyra E Zezë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Smart, benzine 600, viti 2001,motor i ri , frksion i ri , ,vaje filtra te nderruare, kovergjence, te gjitha sherbimet jane bere , kamboi tronik, hapje mbyllje me pult origjinal, xhamat e dyerve elektrik, tavan xhami panoramik , e gateshme per cdo prove
Pronari i Njoftimit
Emër Meni
Eposta (Email) gjonimeti@gmail.com
Telefon
Celular 0672172721
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (9) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Mbyllje Me Pult Kasetofon
Alarm AirBag për Shoferin
Me Xham nga Sipër AirBag për Pasagjerin
CD
Disqe Alumini

Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 179 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 7,023 herë. Deri tani jemi shfletuar 168,949,390 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2022 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790