GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Ne gjendje shume te mire Ndrysho Fshi
Fiat / Panda
Numri i Njoftimit 77119
3.000 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2009
Kilometrazhi 138.000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 1.2
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra Gri e Hapur Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime ✅ Fiat Panda -Manual -Benzin,motor 1.2 -Viti 2009 -138.000kilometra -Makina është blerë te FIATI në Shqipëri -Makina është në gjendje perfekte -Arsyeja e shitjes është se largohem për të jetuar në Angli -Çmimi 3000€ -Makina është përdorur vetëm nga një shofer brenda Tiranës ,është e pastë brenda me sedilje të rehatshme -Cel 0672073717
Pronari i Njoftimit
Emër Enertila
Eposta (Email) benertila@hotmail.com
Telefon
Celular 0672073717
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 154 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 7,079 herë. Deri tani jemi shfletuar 168,949,446 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2022 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790