GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Audi A3 S-line Ndrysho Fshi
Audi / A3
Numri i Njoftimit 77118
6.700 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2008
Kilometrazhi 209897 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 200
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri e Errët
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Audi A3\\r\\nS-line fabrike\\r\\nMotorr: 2.0 naft (8 valvula)\\r\\nViti : 2008\\r\\nKambio: Automat F1 +-\\r\\nKm: 209 897 origjinale me te drejt kontrolli\\r\\nE sapo targuar, letra per 1 vit\\r\\nXhamat e zinj mbrapa me leje\\r\\nPasqyra me ngrohje dhe me mbyllje \\r\\nShum e paster si brenda dhe jasht\\r\\nMundesi nderrimi\\r\\nCel: 0675890005
Pronari i Njoftimit
Emër Mikael
Eposta (Email) mikael@gmail.com
Telefon 0675890005
Celular 0675890005
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (10) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 271 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 6,971 herë. Deri tani jemi shfletuar 168,949,338 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2022 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790