GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Benz C Class 4 Matic viti 2012 full option, automat, 3.0 benzine, navi, 12500 € Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / C-Class
Numri i Njoftimit 77098
12.500 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2012
Kilometrazhi 136000 km
Sa harxhon për 100 km 6 litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 3000
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Zezë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Benz C Class 4 Matic viti 2012 full option, automat, 3.0 benzine, navi, 12500 €\r\n\r\nShitet Benz C class 4 Matic viti 2012 full option, pa takse luksi, tavan xhami panoramik, 3.0 benzinë-përshtatet 100% me gaz, kambio automatike, 5 porta, ngjyrë e zezë-shumë i bukur, 136.000 km origjinale, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran të madh me touch dhe kamer parkimi, 10 airbag, baxha xhami, feneret LED, xhama të errët, xhama/pasqyra elektrike, sensor drite dhe shiu, tapiceri lëkure e zezë, sedilje me memorie dhe ngrohje, disqe çerkin lega 17", goma 90%, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, dy celesa, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 12500 Euro. Cel. 0673894604.
Pronari i Njoftimit
Emër albano
Eposta (Email) alban.kalaja@yahoo.com
Telefon 0673894604
Celular 0689092906
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (30) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
4 x 4 Bllokim Motorri Sensorë Parkimi
ABS Sensor Shiu & Drite Navigator
Alarm Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
Me Xham nga Sipër Pasqyra Elektrike Kolltukë me Ngrohje
CD Xhama Elektrik Kasetofon
Disqe Alumini Kolltukë (Sedilje) Elektrike Shpejtësi Konstante
Kolltukë (sedilje) Lëkure ESP Fenerë për Mjegull
Me Libër Shërbimesh AirBag për Shoferin Fenerë Xenon
Kompjuter në Bord AirBag për Pasagjerin Katalizator

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 1004 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 6,064 herë. Deri tani jemi shfletuar 171,242,527 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2023 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790