GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Volkswagen Golf Plus 1.6 Benzin+Gaz 2006 Ndrysho Fshi
Volkswagen / GolfNumri i Njoftimit 77072
3.500 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2006
Kilometrazhi 270000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Benzinë / Gaz
Të dhëna Motorike 1.6
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra E Zezë Perlë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Volkswagen Golf plus viti 2006 1.6 benzin+gaz motorr i thjeshte.Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.Shume ekonomike dhe te gjitha sherbimet e bera:Vaj+filtra te nderruara Seti i rripit te fazes i nderruar nuk harxhon pike vaji dhe ska asnje rrjedhje ,4 ferrotat e reja+tambure me taksa te paguara dhe siguracion.Makina nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi e gatshme per cfaredo lloj prove.Goma 4 stineshe po thuajse te teja pak te perdorura ,shitet per arsye mos perdorim
Pronari i Njoftimit
Emër Ismail
Eposta (Email) ibardhoshi@yahoo.com
Telefon
Celular 0685655920
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Sensor Shiu & Drite Timon Hidraulik
Alarm Mbyllje Me Pult Kasetofon
CD Pasqyra Elektrike Fenerë për Mjegull
Xhama Elektrik Fenerë Xenon
ESP Katalizator
AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 257 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 7,173 herë. Deri tani jemi shfletuar 168,187,448 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2022 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790