GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Benz w233 220 cdi Avantgard 2004 Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / C-Class
Numri i Njoftimit 77011
3.000 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2004
Kilometrazhi 280000 km
Sa harxhon për 100 km 8-1 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 220
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri e Hapur Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Mercedes Benz W203 220 cdi portbagazh Avantgard Viti 2004 Kambio automatike gjendje perfekte Klimat bizonale gjendje perfekte Sedilje elektrike dhe me ngrohje Sensor parkimi Limitator shpejtesie cruisse control Letra te paguara dhe kolaudim deri ne korrik 2022 Sherbime te bera: vaji dhe filtrat, vaji i kambios, gomat e reja, gominat dhe stabilizatoret te nderruara, etj... Makina eshte ne gjendje te mire pervec disa gervishtjeve te vogla. Cmimi 3000 euro i diskutueshem. Tel: 0682005440
Pronari i Njoftimit
Emër Elis
Eposta (Email) elis.musaraj@gmail.com
Telefon
Celular 0682005440
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (9) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Sensor Shiu & Drite Sensorë Parkimi
Me Xham nga Sipër Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
CD Pasqyra Elektrike Kolltukë me Ngrohje
Disqe Alumini Xhama Elektrik Kasetofon
ESP Shpejtësi Konstante
AirBag për Shoferin Fenerë për Mjegull
AirBag për Pasagjerin Katalizator

Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 168 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 10,708 herë. Deri tani jemi shfletuar 167,053,335 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2022 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790