GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Shitet Golf Plus 1.6 Gaz Benzine, viti 2008 Ndrysho Fshi
Volkswagen / Golf Plus
Numri i Njoftimit 76990
4.500 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2008
Kilometrazhi 217000 km
Sa harxhon për 100 km 5 l litra
Lloji i Karburantit Benzinë / Gaz
Të dhëna Motorike 123
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra Gri
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet: VW GOLF PLUS Ngjyra: GRI Transmetuesi MANUALE Karburamti: BENZINE-GAZ Motorri: 1.6 Viti: DHJETOR 2008 Tel: 0684704684 Me siguracion dhe letra shqiptare te sapoprera. E gatshme per cdo lloj prove.
Pronari i Njoftimit
Emër Aldis
Eposta (Email) tirana009@yahoo.com
Telefon 0684704684
Celular 0684704684
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (13) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 65 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 2,608 herë. Deri tani jemi shfletuar 166,514,458 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790