GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Golf 4 1.9 Nafte Viti 2000 Ndrysho Fshi
Volkswagen / Golf
Numri i Njoftimit 76953
2.300 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2000
Kilometrazhi 228000 km
Sa harxhon për 100 km 4.4 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 1.9
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra Gri e Errët
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Marka - VW Golf 4\\\\r\\\\nForca motorrike—1.9 TDI 1 Red\\\\r\\\\nLloji i kambios—manuale 5\\\\r\\\\nKarburanti —Nafte\\\\r\\\\nViti i prodhimit —2000\\\\r\\\\nKilometrat—228.000\\\\r\\\\nPershkrim — Makina eshte ne gjendje shume te rregullt dhe e mbajtur mire nga ana xhenerike dhe motorike, vaj, filtra dhe kontrolli periodik i sapokryer ne 223.000 km ne Mars te 2021. \\\\r\\\\n- Bateria e sapoblere me 2 vite garanci deri ne Gusht 2023. \\\\r\\\\n- Dokumenta shqiptare Targa AA. \\\\r\\\\n- Nuk ka nevoje per asnje sherbim tjeter. \\\\r\\\\n- DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE Qershor 2022
Pronari i Njoftimit
Emër Pandi
Eposta (Email) pandiruvina@gmail.com
Telefon 0692659789
Celular 0692659789
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (6) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
CD Mbyllje Me Pult Kasetofon
Disqe Alumini AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Si të kurseni karburantin!
Metoda praktike për kursimin e karburantit...
www.gjejmakina.com/blog
Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 130 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 2,513 herë. Deri tani jemi shfletuar 166,514,363 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790