GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Fiat Panda 2010 Ndrysho Fshi
Fiat / 131


Numri i Njoftimit 76944
2.500 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2010
Kilometrazhi 134.000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 1242
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri e Hapur Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Pershendetje Shes Fiat panda viti i prodhimit 2010 ngjyr gri me targa shqiptare Makina esht ne gjendje shume te mir motorike, ka 134 mij km, 1.2 benzine Shum e pershtatshme per femra. Shitet per arsye emigrimi Kush esht i interesuar mund te me kontaktoj ne nr e Cel 0692808944 pa problem per me shum informazione ose dhe per ta par makinen nga afer. Faleminderit per interesimin tuaj Ju mirpres
Pronari i Njoftimit
Emër Ladi
Eposta (Email) pa-ola-91@hotmail.com
Telefon
Celular 0692808944
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Ky njoftim është parë 126 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 2,354 herë. Deri tani jemi shfletuar 166,514,204 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790