GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Volkswagen Passat 2.0 FSI Benzine/Gas Ndrysho Fshi
Volkswagen / Passat
Numri i Njoftimit 76892
5.500 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2007
Kilometrazhi 3 km
Sa harxhon për 100 km 6.8 litra
Lloji i Karburantit Benzinë / Gaz
Të dhëna Motorike 2
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet Volkswagen passat, viti i prodhimit 2007, motorri 2.0 FSI bezine/gaz, Kambio automatike, sedilje lekure me ngrohje, navigator Navigator Android dhe kamer parkimi te pasme disqe alumini 16' dhe me letra te paguara deri ne tetor 2021\\r\\nMakina eshte ne gjendje super te mire motorike , serviset te bera se fundmi. NR. kontakti 0693037782
Pronari i Njoftimit
Emër Geni
Eposta (Email) geni1104@hotmail.com
Telefon 0693037782
Celular 0693037782
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (9) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Sensor Shiu & Drite Sensorë Parkimi
Alarm Mbyllje Me Pult Navigator
Me Xham nga Sipër Xhama Elektrik Kolltukë me Ngrohje
Disqe Alumini Kolltukë (Sedilje) Elektrike Kasetofon
Kolltukë (sedilje) Lëkure ESP Shpejtësi Konstante
Me Libër Shërbimesh AirBag për Shoferin Fenerë për Mjegull
Kompjuter në Bord AirBag për Pasagjerin

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 102 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 2,435 herë. Deri tani jemi shfletuar 166,514,285 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790