GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Mercedes Benz Vito 2.2 cdi Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / Vito
Numri i Njoftimit 76752
2.200 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2002
Kilometrazhi 1 km
Sa harxhon për 100 km 4.5 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 220
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra E Bardhë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime ❗❗❗OKAZIONN❗❗❗Shitet Mercedes benz Vito 2002 Ne gjendje motorrike shum te mire ska nevoj per asgje Makina shitet per arsye mos perdorimi se kam marr makin tjeter. Makines i kan mbaruar dokumentat dhe i shkojn diku te 500 mij lek maksimumi. Gati per cdo lloj prove. 8+1 vende Xhama elektrik Kondicioner Funksional. Motorr 2.2 cdi jo i thjesht. Konsum i ulet. I rehatshem per rruge te gjata. Injektor te rinj. Do pak gjera estetike nga jasht. Targat AA 234 ZX Cmimi i fundit 2200 euro i pa diskutueshem.
Pronari i Njoftimit
Emër Leandro
Eposta (Email) kleoasani1@gmail.com
Telefon 0694295682
Celular 0694295682
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (8) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
Alarm Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
CD Pasqyra Elektrike Kasetofon
Kolltukë (sedilje) Lëkure ESP Fenerë për Mjegull
Katalizator

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 110 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 8,136 herë. Deri tani jemi shfletuar 164,222,951 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790