GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Mercedes benz C 220 automat viti 2001 Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / C-Class
Numri i Njoftimit 76745
2.800 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2001
Kilometrazhi 270000 km
Sa harxhon për 100 km 6lt litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2.2
Kamio Automatike
Kondicioneri Manual
Ngjyra E Zezë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Elbasan
Sqarime Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe motorrike . Jane bere te gjitha sherbimet vaj filtra motorri vaj filter kamje . Ferrotatve reja diskofrenat e reja gomat e reja nuk do asghe. E gatshme per cdo lloj prove . Dokumentat deri ne korrik. Çmimi 2800 ero.
Pronari i Njoftimit
Emër Arben
Eposta (Email) arbenboja415@gmail.com
Telefon
Celular 0682376564
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (9) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Sensor Shiu & Drite Timon Hidraulik
Me Xham nga Sipër Mbyllje Me Pult Kasetofon
Disqe Alumini Pasqyra Elektrike Shpejtësi Konstante
Me Libër Shërbimesh Xhama Elektrik Fenerë për Mjegull
Kolltukë (Sedilje) Elektrike Katalizator
ESP
AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 137 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 7,616 herë. Deri tani jemi shfletuar 164,222,431 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790