GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Skoda 1.9 nafte 2004 Ndrysho Fshi
Skoda / Superb
Numri i Njoftimit 76719
2.400 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2004
Kilometrazhi 200000.2500 km
Sa harxhon për 100 km 5 L litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 1.9
Kamio Manuale
Kondicioneri Pa kondicioner
Ngjyra Jeshile e Errët
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime 3 celsa.monitor me tauch kamera parkimi.ne gjendje shume te mire.goma te reja.etj
Pronari i Njoftimit
Emër Skoda
Eposta (Email)
Telefon
Celular 0676531661
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Pasqyra Elektrike Fenerë Xenon
Alarm
Disqe Alumini
Kompjuter në Bord

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 111 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2014
Çmimi
15.800 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 7,634 herë. Deri tani jemi shfletuar 163,234,757 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790