GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

mercedenz benz a 150 Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / A-Class
Numri i Njoftimit 76710
4.200 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2008
Kilometrazhi 193000 km
Sa harxhon për 100 km 6,l litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 1.5
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Blu
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shes a clase 1.5 benzine.ne gjendje te persosur e sapo ardhur nga gjermania.me letra deri ne fund te dhjetorit 2021,e pershtatshme per impiant gazi,e gatshme per cfardo lloj prove me km e veta, makina esht shum e paster si brenda dhe jashte.4200 € i diskutueshem
Pronari i Njoftimit
Emër Julian
Eposta (Email) juliduka474@gmail.com
Telefon
Celular 0698866736
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (7) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Mbyllje Me Pult Kolltukë me Ngrohje
Me Xham nga Sipër Xhama Elektrik Fenerë për Mjegull
CD Kolltukë (Sedilje) Elektrike
Disqe Alumini
Me Libër Shërbimesh

Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 45 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2014
Çmimi
15.800 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 9,225 herë. Deri tani jemi shfletuar 162,755,717 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790