GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

SHES VOLVO V50 SPORT EDITION ! Ndrysho Fshi
Volvo / V50
Numri i Njoftimit 76702
8.500 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2001
Kilometrazhi 204000 km
Sa harxhon për 100 km 6-7 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Zezë Perlë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime \\r\\nShes Volvo V50 Sport Edition ne gjendje perfekte.\\r\\nMakina eshte e vitit 2009, panoramike dhe teper luksoze.\\r\\nMotorri eshte 2000 nafte.\\r\\nCmimi i diskutueshem.\\r\\n
Pronari i Njoftimit
Emër andi
Eposta (Email) andi.s.hoxha.75@gmail.com
Telefon 0696747797
Celular 0696747797
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (6) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Pasqyra Elektrike Sensorë Parkimi
Me Xham nga Sipër ESP
Kolltukë (sedilje) Lëkure AirBag për Shoferin

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 63 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2014
Çmimi
15.800 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 9,206 herë. Deri tani jemi shfletuar 162,755,698 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790