GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

TOYOTA RAV4 - 2011 Ndrysho Fshi
Toyota / RAV 4
Numri i Njoftimit 76701
11.700 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2011
Kilometrazhi 194000 km
Sa harxhon për 100 km 8 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2.2
Kamio Tiptronik
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Kafe
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime TOYOTA RAV4 EXCLUSIVE FULL OPTIONS, VITI 08/2011, KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC, 194.000!!!! KM TE VERIFIKUESHME \\r\\nMOTORR 2.2 NAFTE D4D, 4X4, CD-MP3-AUX-DVD-NAVI, KAMERA+SENSOR PARKIMI; KLIMA AUTOMATIC, OPSIONE + MARSHE NE TIMON, SEDILJE ELEKTRIKE ME NGROHJE, SALLON LEKURE BEZHE, KOMPJUTER BORDI, OPSION SPORT, SENSOR SHIU, XHAMA TE ZI ORIGJINAL, PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE, NDEZJE START-STOP DHE HAPJE PA CELES, PILOT AUTOMATIK, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, DISQE DHE GOMA, DOK TE PAGUARA DERI 08/21. CMIMI: 11.700 EURO!! INFO 0684062999;
Pronari i Njoftimit
Emër Albert
Eposta (Email) berti_alb@yahoo.com
Telefon +355684062999
Celular 0684062999
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (13) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
4 x 4 Mbyllje Me Pult Navigator
Disqe Alumini Pasqyra Elektrike Timon Hidraulik
Kolltukë (sedilje) Lëkure Xhama Elektrik Kolltukë me Ngrohje
Me Libër Shërbimesh Kolltukë (Sedilje) Elektrike Shpejtësi Konstante
Kompjuter në Bord Fenerë për Mjegull
Katalizator

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 56 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2014
Çmimi
15.800 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 8,998 herë. Deri tani jemi shfletuar 162,755,490 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790