GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Mercedez-benz 250 makina eshte ne gjende te perkryer makina ka motorr super dhe eshte shum e paster. Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / 250


Numri i Njoftimit 76700
2.500 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 1989
Kilometrazhi 123457 km
Sa harxhon për 100 km 15 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 250
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra Argjend
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Mallakastër
Sqarime Mercedez-Benz 250 makina eshte ne gjendje 100% e kompletuar sedilje meshin vaji filtra te nderruara ne kohe 4 goma te reja shitet per arsye emigrimi.
Pronari i Njoftimit
Emër Edi
Eposta (Email) mirikuqari3@gmail.com
Telefon
Celular 0695158065
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Kasetofon
CD Fenerë për Mjegull
Disqe Alumini Fenerë Xenon
Kolltukë (sedilje) Lëkure
Me Libër Shërbimesh

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Ky njoftim është parë 61 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2014
Çmimi
15.800 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 8,741 herë. Deri tani jemi shfletuar 162,755,233 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790