GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

FORD FIESTA 1.4 TDCi Nafte 2008 Manuale 159060 km Ndrysho Fshi
Ford / Fiesta
Numri i Njoftimit 76644
2.900 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2008
Kilometrazhi 159060 km
Sa harxhon për 100 km 4 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 1399
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Kuqe
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime FORD FIESTA 1.4 TDCi, Diesel, viti 2008, Kambio Manuale, 159060 km, Liber Servisi, sapoardhur nga Gjermania, Dogane te paguar, Air Condition, Xhama Elektrike, Pasqyra Elektrike, Kasetofon, CD, AUX, Bluetooth, ne gjendje shume te mire Motorrike dhe Xhenerike, Tapiceri e Paster. 0675021302
Pronari i Njoftimit
Emër Rexhep
Eposta (Email) rexhep.pasha@gmail.com
Telefon 0675021302
Celular 0675021302
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (19) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën

Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 52 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2014
Çmimi
15.800 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 1,629 herë. Deri tani jemi shfletuar 161,991,378 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2020 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790