GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Opel corsa 1.0 benzin 3 porta viti prodhimit 25.5.2005 Ndrysho Fshi
Opel / Corsa


Numri i Njoftimit 76642
2.000 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2005
Kilometrazhi 133000 km
Sa harxhon për 100 km 4.5 litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 1
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Vlorë
Sqarime Shitet per arsye mos perdorimi ka dy mauj qe se perdor me ,se kam punen qe me dubet makin e madhe pradaj e shes makina esht shum e paster e mbajtur mir i kam ber cdo sherbim me goma te reja me te gjitha si mungom as gje dokumentat i ka der ne mars
Pronari i Njoftimit
Emër Ledjan
Eposta (Email) ledjanqikaj12@gmail.com
Telefon
Celular 0677167937
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
CD Mbyllje Me Pult Kasetofon
Me Libër Shërbimesh Xhama Elektrik Fenerë për Mjegull
AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 54 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2014
Çmimi
15.800 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 1,922 herë. Deri tani jemi shfletuar 161,991,671 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2020 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790