GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

BMW X3 , 2011 , MOTORR 2.0 NAFTE 4X4 AUTOMAT , ME DOGANE Ndrysho Fshi
BMW / X3
Numri i Njoftimit 76579
13.900 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2011
Kilometrazhi 230000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Bezhë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime BMW X3 X-DRIVE\r\n✅MODEL 2011\r\n✅MOTORR 2.0 NAFTE 4X4 (TEPER EKONOMIK)\r\n✅KAMBIO AUTOMATIKE+TIPTRONIC\r\n✅KM 230.000 ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH DHE SERVISE TE KRYERA TEK BMW\r\n✅OPSIONET : START&STOP - FIKET DHE NDIZET NE SEMAFOR - SENSOR PARKINGU PARA DHE MBRAPA - KLIMA - CD - NAVIGATOR - DVD - AUX - BLUETOOTH - TELEPHONE - AUTO HOLD - ESP - XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL DHE PASQYRA ELEKTRIKE - KEY LESS GO - PILOT AUTOMATIK - OPSIONE NE TIMON - KOMPJUTER BORDI - MBYLLJE QENDRORE ME PULT... FENERE XENON-BIXENON ETJ....\r\n✅NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE.\r\n✅ME DOGANE TE PAGUAR\r\n✅CMIMI 13.900 EURO\r\n✅INFO : 0692765740
Pronari i Njoftimit
Emër KEVIN
Eposta (Email) vini9595@live.com
Telefon 0692765740
Celular 0692765740
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (12) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
4 x 4 Sensor Shiu & Drite Sensorë Parkimi
ABS Mbyllje Me Pult Navigator
Alarm Pasqyra Elektrike Timon Hidraulik
CD Xhama Elektrik Shpejtësi Konstante
Disqe Alumini ESP Fenerë për Mjegull
Me Libër Shërbimesh AirBag për Shoferin Fenerë Xenon
Kompjuter në Bord AirBag për Pasagjerin

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 59 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2014
Çmimi
15.800 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 9,386 herë. Deri tani jemi shfletuar 161,419,568 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2020 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790