GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

E280 Evo Avantgarde 2007 Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / E-Class
Numri i Njoftimit 76432
7.850 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2007
Kilometrazhi 220000 km
Sa harxhon për 100 km 7.2 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 280
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime MERCEDES BENZ EVO 280 CDI, 7G-TRONIC EVO, AVANTGARDE VITI PRODHIMIT 06 - 2007 MOTORRI 280 CDI "V6", EVO (nuk preket nga taksa e luksit ) 220.000 KM ORIGJINALE ME LIBER SERVISI KLIMA AUTOMATIKE, bizonale Feneret me Xenon (fabrike) , me sensor auto + larje FENERET INTELLIGENT BIXENON DHE ME LARJE Timon lekure + komanda SALLON LEKURE SHUM I PASTER Pilot automatik Navigator dvd, bagazhier GJENDJE PERFEKTE TEKNIKE . GATI PER CDO LLOJ PROVE SHERBIMET E SAPO BERA VAJ + FILTRA, SAPO ESHTE BERE KOLAUDIMI DHE JANE PRERE TAKSAT PER NJE VIT DERI NE QERSHOR, 2020 Makina eshte ne super gjendje teknike dhe e ka cdo gje funksionale. Eshte shum e paster sic duket ne foto, me 2 CELSA PASQYRA ME PALOSJE RADIO CD, PER ME SHUME INFO CEL : 068 8059128 Ose 0683048124
Pronari i Njoftimit
Emër Klevis
Eposta (Email) klevis0506@gmail.com
Telefon 0688059128
Celular 0683048124
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (6) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Bllokim Motorri Navigator
Alarm Sensor Shiu & Drite Timon Hidraulik
Me Xham nga Sipër Mbyllje Me Pult Kolltukë me Ngrohje
CD Pasqyra Elektrike Kasetofon
Disqe Alumini Xhama Elektrik Shpejtësi Konstante
Kolltukë (sedilje) Lëkure Kolltukë (Sedilje) Elektrike Fenerë për Mjegull
Me Libër Shërbimesh ESP Fenerë Xenon
Kompjuter në Bord AirBag për Shoferin Katalizator
AirBag për Pasagjerin

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 3 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2014
Çmimi
15.800 Euro

Marka
BMW
Modeli
120
Ngjyra
E Zezë
Viti
2014
Çmimi
15.000 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 14,377 herë. Deri tani jemi shfletuar 160,080,575 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2020 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790