GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Mitsubishi Pajero Sport 4×4,2.5 Gls viti 2000 Ndrysho Fshi
Mitsubishi / Pajero
Numri i Njoftimit 76429
4.700 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2000
Kilometrazhi 250000 km
Sa harxhon për 100 km 8.5 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2.5
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra E Zezë Perlë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Berat
Sqarime Goma 90% pothuajse te reja ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike sherbime te sapo kryera vaj filtra gomina bateri te re me garanci 2vjet. makina esht ne gjendje te mir vizuale si jasht dhe brenda eshte e gatshme per cdo lloj prove....
Pronari i Njoftimit
Emër Edison
Eposta (Email) ebihaderi@email.com
Telefon
Celular 0699912206
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
4 x 4 Pasqyra Elektrike Timon Hidraulik
ABS Xhama Elektrik Kasetofon
Me Xham nga Sipër AirBag për Shoferin Fenerë për Mjegull
CD AirBag për Pasagjerin
Disqe Alumini
Me Libër Shërbimesh

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 4 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
BMW
Modeli
120
Ngjyra
E Zezë
Viti
2014
Çmimi
15.000 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2014
Çmimi
15.800 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 14,608 herë. Deri tani jemi shfletuar 160,080,806 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2020 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790