GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

W Passat sw 2007, automat, 1.9 TDI, 5200 Euro Ndrysho Fshi
Volkswagen / Passat
Numri i Njoftimit 76383
5.200 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2007
Kilometrazhi 172000 km
Sa harxhon për 100 km 5 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 1900
Kamio Automatike
Kondicioneri Manual
Ngjyra E Zezë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet W Passat portobagazh, viti 2007, kambio automatike DSG, 1.9 TDI, 5 porta, ngjyrë e zezë-shumë i bukur, kompjuter bordi, klima, kasetofon origjinal W me ekran të vogël me komanda në timon + sistem bluetooth, limitator shpejtësie, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 172.000 km origjinale, sensorë parkimi fabrike (para-prapa), sedilje me komanda dhe ngrohje, sensor drite dhe shiu, tapiceri lëkure dhe kamoshi ngjyrë bezhë, disqe origjinale çerkin lega 16", goma 90%, në gjendje shumë të mire motorrike-xhenerike, ekonomike, dy pulte inoksi, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 5200 Euro i padiskutueshëm. Cel. 0673894604.
Pronari i Njoftimit
Emër albano
Eposta (Email) alban.kalaja@yahoo.com
Telefon 0673894604
Celular 0689092906
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (20) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Bllokim Motorri Sensorë Parkimi
Alarm Sensor Shiu & Drite Navigator
CD Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
Disqe Alumini Pasqyra Elektrike Kolltukë me Ngrohje
Kolltukë (sedilje) Lëkure Xhama Elektrik Kasetofon
Me Libër Shërbimesh Kolltukë (Sedilje) Elektrike Shpejtësi Konstante
Kompjuter në Bord ESP Fenerë për Mjegull
AirBag për Shoferin Katalizator
AirBag për Pasagjerin

Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 376 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
BMW
Modeli
120
Ngjyra
E Zezë
Viti
2014
Çmimi
15.000 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2014
Çmimi
15.800 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 15,191 herë. Deri tani jemi shfletuar 161,066,442 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2020 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790