GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Jeep Wk 3.7 Ndrysho Fshi
Jeep / Grand Cherokee

Numri i Njoftimit 76286
11.500 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2005
Kilometrazhi 1000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Benzinë / Gaz
Të dhëna Motorike 3700
Kamio Automatike
Kondicioneri Manual
Ngjyra E Bardhë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Pronari i Njoftimit
Emër xhimert
Eposta (Email) xhimertkaraj@gmail.com
Telefon
Celular 0676614288
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
4 x 4 Sensor Shiu & Drite Timon Hidraulik
ABS ESP Shpejtësi Konstante
CD AirBag për Shoferin Fenerë për Mjegull
Disqe Alumini AirBag për Pasagjerin Fenerë Xenon
Me Libër Shërbimesh Katalizator

Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 709 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 5,325 herë. Deri tani jemi shfletuar 163,381,277 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790