GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

BMW 320 D 2002 Ndrysho Fshi
BMW / 320Numri i Njoftimit 76140
2.800 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2002
Kilometrazhi 250000 km
Sa harxhon për 100 km 5.5 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 200
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Blu
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet BMW 320 d viti 2002 motor 200 nafte,esht shum ekonomike.Letrat deri ne mars 2021. Makina nuk ka nevoj per asnje gje,sherbimet ja kam ber ne kohen e duhur.Gomat 80 %.Drita ksenon,bagazhjer origjinal te vetin,me klima,xhamat elektrik,dy kopje celsash.Shitet per arsyje mosperdorimi,se nuk rri ne shqiperi..flm
Pronari i Njoftimit
Emër Taulant
Eposta (Email)
Telefon 0674044054
Celular 0674044054
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
CD Xhama Elektrik Kasetofon
Disqe Alumini ESP Fenerë për Mjegull
Me Libër Shërbimesh AirBag për Shoferin Fenerë Xenon
AirBag për Pasagjerin

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 316 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
BMW
Modeli
120
Ngjyra
E Zezë
Viti
2014
Çmimi
15.000 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2014
Çmimi
15.800 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 30,756 herë. Deri tani jemi shfletuar 158,249,184 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2020 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790