GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

FORD FOCUS Ndrysho Fshi
Ford / Focus
Numri i Njoftimit 75808
3.000 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2006
Kilometrazhi 165000 km
Sa harxhon për 100 km 6Li litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 1.4
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra Gri e Hapur Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime FORD FOCUS GRI - Model Spanjoll\\\\\\\\r\\\\\\\\nMakina ne gjendje shume te mire xhenerike.Te gjitha sherbimet e kryera. Taksa te paguara deri ne 08/2020\\\\\\\\r\\\\\\\\nVitprodhim 2006, Motori 1.4 benzine. 165000 km.\\\\\\\\r\\\\\\\\nKonsumi 5.5-6 L/100km Interurbane, 6-7L/100km ne Zona urbane(Qytet). Makina ka 4 dyer dhe hapsire te bollshme edhe ne bagazh, mundesi per impiant Gazi.\\\\\\\\r\\\\\\\\nGoma te reja Mishelin blere ne 2019,\\\\\\\\r\\\\\\\\nCmimi i diskutueshem.
Pronari i Njoftimit
Emër Krisli Petri
Eposta (Email) krisli.petri@hotmail.com
Telefon 0694581631
Celular 0694581631
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (7) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Xhama Elektrik
CD AirBag për Pasagjerin

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 47 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Toyota
Modeli
RAV 4
Ngjyra
Gri
Viti
2011
Çmimi
12.500 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Corolla
Ngjyra
Gri e Errët Metalik
Viti
2006
Çmimi
4.400 Euro

Marka
Volkswagen
Modeli
Passat
Ngjyra
Gri
Viti
2005
Çmimi
4.200 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
3.500 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2004
Çmimi
5.200 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 18,758 herë. Deri tani jemi shfletuar 152,734,183 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2019 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790