GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Ford Focus sw 2009, manual, 1.6 nafte, 4700 Euro Ndrysho Fshi
Ford / Focus
Numri i Njoftimit 75661
4.700 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2009
Kilometrazhi 114000 km
Sa harxhon për 100 km 4 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 1560
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri e Errët
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet Ford Focus portobagazh, viti 2009, kambio manuale, 1.6 Tdci (naftë), ngjyrë gri e errët-shumë i bukur, 5 porta, kompjuter bordi, kasetofon origjinal Sony me komanda ne timon, klima, xhama-pasqyra elektrike, 114.000 km origjinale me liber servisi, 6 airbag, sensorë parkimi prapa, sensor drite dhe shiu, disqe cerkin lega origjinale 17", tapiceri lekure dhe rrobe ngjyre e zeze, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, 2 celesa, me doganë, i sapoardhur. Çmimi 4700 euro i padiskutueshëm. Cel. 0673894604.
Pronari i Njoftimit
Emër albano
Eposta (Email) alban.kalaja@yahoo.com
Telefon
Celular 0689092906
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (18) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Bllokim Motorri Sensorë Parkimi
Alarm Sensor Shiu & Drite Timon Hidraulik
CD Mbyllje Me Pult Kasetofon
Disqe Alumini Pasqyra Elektrike Fenerë për Mjegull
Me Libër Shërbimesh Xhama Elektrik Katalizator
Kompjuter në Bord ESP
AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 548 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 10,750 herë. Deri tani jemi shfletuar 168,631,956 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2022 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790