GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

FORD FIESTA TIT. 1.6 TDCI Ndrysho Fshi
Ford / Fiesta
Numri i Njoftimit 75652
5.000 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2009
Kilometrazhi 166000 km
Sa harxhon për 100 km 4,2 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 1.6
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Blu
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Fier
Sqarime Shitet autovetura Ford Fiesta Titanium 4/5 porta; Viti i prodhimit: 2009 (seria VI); Cilindrata: 1560 cm³ (fuqia motorike: 66kw/ 90 kuaj) Nafte; Konsumi mesatar: 4,2 l /100 km ; Kilometrazhi : 166.000 km; Opsionet: Titanium Pack, Radio-CD me ekran LCD (Bluetooth - AUX - USB), komanda ne timon, 4 airbag, ABS, ESP, Kompjuter bordi, 2 celesa me pult, klima automatik, drita mjergulle, xhama te erret te fabrikes, disqe alumini 16" (me goma bore Pirelli 80%). - Targuar në Shqipëri më 15 Korrik 2019 (çertifikata e kontrollit teknik të mjetit e vlefshme deri më 15/07/2020 dhe periudha e sigurimit të detyrueshëm deri më 09/06/2020).
Pronari i Njoftimit
Emër Astrit
Eposta (Email)
Telefon
Celular 0696585123
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (13) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
Alarm Pasqyra Elektrike Fenerë për Mjegull
CD Xhama Elektrik
Disqe Alumini ESP
Kompjuter në Bord AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Si të kurseni karburantin!
Metoda praktike për kursimin e karburantit...
www.gjejmakina.com/blog
Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 661 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2004
Çmimi
5.200 Euro

Marka
Toyota
Modeli
RAV 4
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2009
Çmimi
10.700 Euro

Marka
Volkswagen
Modeli
Passat
Ngjyra
Gri
Viti
2005
Çmimi
4.200 Euro

Marka
BMW
Modeli
120
Ngjyra
E Zezë
Viti
2014
Çmimi
15.000 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 20,763 herë. Deri tani jemi shfletuar 155,580,124 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2020 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790