GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Bme X5 E70 3.0 SI 2007 Ndrysho Fshi
BMW / X5
Numri i Njoftimit 75140
9.999 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2007
Kilometrazhi 163700 km
Sa harxhon për 100 km 9 l litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 2987
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Zezë Perlë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime E sapo ardhur nga Canada. Goma te reja. Konsumi brenda ne qytet: 12 litra/100km, jashte qytetit: 9 litra/100km. Gjithashtu motorri eshte i pershtatshem per impjant gazi. Specifikat dhe opsionet: - Motorr 2996cc (pa takse luksi) - 272 kuaj fuqi - Ngjyra e zeze Sapphire Metallic - Tapiceria Exclusive Nappa Leather ngjyre bezhe. Tavan xhami panoramik me dy hapje - Pasqyrat e brendshme dhe te jashtme me auto erresim - Sedile Comfort me memorje - Support i fundshpines ne sedile - Kroskot lekure Individual nappa leather dhe me dru origjinal - Klima automatike me 4 zona - Kontrolle me ane te zerit - Radio HD - Sistem HiFi Audio Profesional DSP LOGIC7 - Karikator DVD - BMW TeleServices - AUX Nderfaqe - Nderfaqe muzike per Smartphone - Paketa e interior light - Sensor shiu - Fenere Bi Xenon - Fenere adaptive qe kthehen sipas timonit - Pilot automatik me vetefrenim - Timon lekure Sport multifunksional me levizje elektrike - Sistem alarmi - Shadow Line - Tavan Individual - Xhama termik dhe kunder diellit Mundesi blerjeje me leasing me 20% parapagim dhe keste deri ne 5 vjet. Garanci per makinen dhe per kilometrat - Makina ka 3 celsa - Teknikisht dhe vizualisht si e re pa asnje defekt apo mangesi
Pronari i Njoftimit
Emër auto canada
Eposta (Email) autocanada11@gmail.com
Telefon 0697254197
Celular 0697254197
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (18) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
4 x 4 Bllokim Motorri Sensorë Parkimi
ABS Sensor Shiu & Drite Navigator
Alarm Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
Me Xham nga Sipër Pasqyra Elektrike Kolltukë me Ngrohje
CD Xhama Elektrik Kasetofon
Disqe Alumini Kolltukë (Sedilje) Elektrike Shpejtësi Konstante
Kolltukë (sedilje) Lëkure ESP Fenerë për Mjegull
Me Libër Shërbimesh AirBag për Shoferin Fenerë Xenon
Kompjuter në Bord AirBag për Pasagjerin Katalizator

Si të kurseni karburantin!
Metoda praktike për kursimin e karburantit...
www.gjejmakina.com/blog
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 2006 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2014
Çmimi
15.800 Euro

Marka
BMW
Modeli
120
Ngjyra
E Zezë
Viti
2014
Çmimi
15.000 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 31,953 herë. Deri tani jemi shfletuar 158,250,381 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2020 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790