GjejMakina.com
Markat e Makinave
 • Mercedes-Benz (227)
 • Volkswagen (101)
 • Ford (95)
 • Audi (41)
 • Opel (31)
 • BMW (29)
 • Fiat (27)
 • Renault (26)
 • Peugeot (21)
 • Citroėn (15)
 • Toyota (15)
 • Land Rover (13)
 • Smart (13)
 • Nissan (11)
 • Mitsubishi (9)
 • Tjetėr (7)
 • Jeep (7)
 • Mini (7)
 • Seat (6)
 • Alfa Romeo (4)
 • Suzuki (4)
 • Chrysler (4)
 • Iveco (4)
 • Hyundai (3)
 • Porsche (3)
 • Volvo (2)
 • Mazda (2)
 • Jaguar (2)
 • Lincoln (2)
 • Lancia (2)
 • Dodge (2)
 • Rover (2)
 • Hummer (2)
 • Daewoo (2)
 • KIA (1)
 • Honda (1)
 • Skoda (1)
 • Chevrolet (1)

 • Makinė me portobagazh
 • Makinė Qyteti
 • Foristrade
 • Furgon
 • Kamion
 • Makinė Pune
 • Skavator
 • Autobuz
 • Motor
 • Kamjonēin
 • Karrotrec
 • Makinė e aksidentuar
 • Makina me 0 Km

 • Hyrje Tregtare
  Rezultatet e GjejMakina
   
  Nr.
  Marka / Model/Cilindrat/Karburanti
  Qyteti
  Model
  Ēmimi

  41595
  Mercedes-Benz / 190 / 4 / Naftė
  Pogradec
  1984
  800 Euro
  41708
  Mercedes-Benz / 190 / 1.9 / Naftė
  Tiranė
  1989
  1.500 Euro
  41760
  Mercedes-Benz / 190 / 190 / Naftė
  Tiranė
  1989
  80.000 Lekė
  39499
  Mercedes-Benz / 200 / 2.2 / Naftė
  Tiranė
  2000
  3.300 Euro
  38673
  Mercedes-Benz / 220 / 220 / Naftė
  Durrės
  1999
  3.200 Euro
  39331
  Mercedes-Benz / 320 / -0 / Naftė
  Tiranė
  1998
  6.000 Euro
  41058
  Mercedes-Benz / 416 / 5 / Naftė
  Tiranė
  2002
  14.000 Euro
  32128
  Mercedes-Benz / A-Class / 170 / Naftė
  Durrės
  2001
  2.900 Euro
  32130
  Mercedes-Benz / A-Class / 170 / Naftė
  Durrės
  2001
  2.400 Euro
  32393
  Mercedes-Benz / A-Class / 170 / Naftė
  Durrės
  2000
  2.300 Euro
  32621
  Mercedes-Benz / A-Class / 1.6 / Benzinė
  Tiranė
  1998
  2.300 Euro
  33359
  Mercedes-Benz / A-Class / 140 / Benzinė
  Tiranė
  2002
  3.200 Euro
  33265
  Mercedes-Benz / A-Class / 200 / Naftė
  Durrės
  2007
  8.000 Euro
  34676
  Mercedes-Benz / A-Class / 150 / Benzinė
  Durrės
  2005
  6.500 Euro
  34441
  Mercedes-Benz / A-Class / 1.8 / Naftė
  Tiranė
  2006
  6.000 Euro
  Makinat e fundit tė shtuara nė kėtė kategori

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  CL-Class
  Ngjyra
  E Zezė
  Viti
  2005
  Ēmimi
  20.000 Euro
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  ML-Class
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2003
  Ēmimi
  8.500 Euro
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  ML-Class
  Ngjyra
  E Zezė Perlė
  Viti
  2009
  Ēmimi
  25.000 Euro
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  E-Class
  Ngjyra
  Gri
  Viti
  2003
  Ēmimi
  7.300 Euro

  Dyqane ne Shitje
  Nga njerez qe duan te shesin!
  www.gjejprona.com
  Redi Shehu
  Prindėrit mes fėmijės dhe internetit
  www.gazetastart.com
  Redi Shehu
  Prindėrit mes fėmijės dhe internetit
  www.gazetastart.com
  Apartamente 2+1 nė shitje!
  Me foto dhe info e detajuar
  www.gjejprona.com
  GjejMakina Shpejt
  Marka
  :
  Modeli :
  Viti :
  Ēmimi(€) :
  Karburnati :
  Kamio :
  Qyteti :
  Makina tė Sponsorizuara

  Marka
  Lincoln
  Modeli
  MKX
  Ngjyra
  E Bardhė Perlė
  Viti
  2009
  Ēmimi
  23.000 Euro

  Marka
  Chrysler
  Modeli
  PT cruiser
  Ngjyra
  Gri
  Viti
  2002
  Ēmimi
  3.300 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2004
  Ēmimi
  7.000 Euro

  Marka
  Rover
  Modeli
  214
  Ngjyra
  Gri e Hapur Metalike
  Viti
  1998
  Ēmimi
  1.500 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  E-Class
  Ngjyra
  Blu Metalike
  Viti
  2000
  Ēmimi
  4.200 Euro

  Reklama
  42 Pėrdoruesa
  Adresa juaj IP : 54.226.230.76
  GjejMakina.com sot ėshtė shfletuar 10861 herė. Deri tani jemi shfletuar 94492349 herė.


  © 2007-2013 Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Postoje nė Facebook
  Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu nė Rrugė tė Kavajės) Ngjitur me Njėsinė Bashkiake Nr.10 0672040640 /0682040640 /0692040640