GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

PEUGEOT 306 R 2.0HDi 90Kf Viti 1999 Ndrysho Fshi
Peugeot / 206
Numri i Njoftimit 75035
1.400 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 1999
Kilometrazhi 124999 km
Sa harxhon për 100 km 5 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra Gri e Hapur Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime MARKA: PEUGEOT\\\\r\\\\nMODELI: 306 RESTYLE\\\\r\\\\nMotori: 2.0HDi 90Kf\\\\r\\\\nNr. Shasie: VF37ARHYE32866863\\\\r\\\\nTARGA: TR 5327 G\\\\r\\\\nVITI I PRODHIMIT: NENTOR 1999\\\\r\\\\nSIGURACIONI DHE KOLAUDIMI TE VLEFSHME DERI ME 07/07/2019\\\\r\\\\nKILOMETRAZHI: 124025 KM (te vetat)\\\\r\\\\nFreksioni i kryer ne 94000 km\\\\r\\\\nKiti i fazes (+pompe uji) i zevendesuar me 103,000 km (para 2 vjetesh)\\\\r\\\\n
Pronari i Njoftimit
Emër ERVIN
Eposta (Email) ealimehmeti@gmail.com
Telefon
Celular 0676091777
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (7) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
Kolltukë (sedilje) Lëkure

Si të kurseni karburantin!
Metoda praktike për kursimin e karburantit...
www.gjejmakina.com/blog
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 40 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Toyota
Modeli
RAV 4
Ngjyra
Gri e Errët
Viti
2007
Çmimi
6.500 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
C-Class
Ngjyra
Gri
Viti
2000
Çmimi
3.000 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
3.500 Euro

Marka
Toyota
Modeli
RAV 4
Ngjyra
Gri
Viti
2011
Çmimi
12.500 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2004
Çmimi
5.200 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 17,526 herë. Deri tani jemi shfletuar 148,467,333 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2019 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790