GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Toyota Rav 4,Viti 2007,Benzine/Gaz, Ndrysho Fshi
Toyota / RAV 4Numri i Njoftimit 74840
8.300 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2007
Kilometrazhi 165.000 km
Sa harxhon për 100 km 7,5 litra
Lloji i Karburantit Benzinë / Gaz
Të dhëna Motorike 4
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri e Errët Metalik
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Korçë
Sqarime Toyota Rav 4,Viti 2007,benzine gaz, motori 2000cc,impianti i gazi i markes Lovato (i shenur ne leje qarkullimi),kamio manuale, A/C,Mjeti disponon : Sallon ngjyre pana lekure,Goma aktive 4x4.Pasqyra elektrike me palosje,Baxho, .Drita antimjegull,Kompjuter ne bord,Klima dixhitale,xhama mbrapa te erret orgjinal.Makina eshte shume ekonomike Dokumentat e gjitha te paguara deri ne 21.01.2020
Pronari i Njoftimit
Emër Toyota
Eposta (Email)
Telefon
Celular 0696225555
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
4 x 4 Bllokim Motorri Navigator
ABS Sensor Shiu & Drite Kasetofon
Alarm Mbyllje Me Pult Shpejtësi Konstante
Me Xham nga Sipër Pasqyra Elektrike Fenerë për Mjegull
CD Xhama Elektrik Fenerë Xenon
Disqe Alumini ESP Katalizator
Kolltukë (sedilje) Lëkure AirBag për Shoferin
Kompjuter në Bord AirBag për Pasagjerin

Si të kurseni karburantin!
Metoda praktike për kursimin e karburantit...
www.gjejmakina.com/blog
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 16 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
Blu
Viti
2003
Çmimi
2.900 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
3.500 Euro

Marka
Toyota
Modeli
RAV 4
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2009
Çmimi
11.500 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Corolla
Ngjyra
Gri e Errët Metalik
Viti
2006
Çmimi
4.400 Euro

Marka
Toyota
Modeli
RAV 4
Ngjyra
Gri
Viti
2011
Çmimi
13.000 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 11,088 herë. Deri tani jemi shfletuar 147,644,586 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2019 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790